Kontakt

Morten Dahle Stærk
Generalsekretær
E-post: morten@menneskeverd.no
Telefon: 957 90 957

 


Maria Elisabeth Selbekk
Informasjonsansvarlig
E-post: marias@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 920 45 367


Maria Victoria Kjølstad Aanje
Kommunikasjonsrådgiver
E-post: maria@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 411 63 919 (tirsdag–torsdag)


Susanne W.Å SHSusanne Ward Ådlandsvik
Informasjonskonsulent
E-post: susanne@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 482 38 150
(onsdag og torsdag)


Karianne Schandy DinessenKarianne Schandy Dinessen
Undervisningsansvarlig
E-post: karianne@menneskeverd.no
Telefon: 941 57 681 / 909 13 984


Sara Marie Grimstad
Undervisningskonsulent
E-post: sara@menneskeverd.no
Telefon 941 57 681 / 472 44 937


Bjarne_Fevan_kontaktBjarne Fevang
Administrasjonsleder
E-post: bjarne@menneskeverd.no
Telefon: 941 62 481 / 980 99 003


Møyfrid Eriksen
Markedskonsulent (i svangerskapspermisjon)


Elisabeth Qvale Hovland
Markedskonsulent (vikariat)
E-post: elisabeth@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 917 82 808

 


Anne Kari Sorknes
Administrasjonssekretær
E-post: annekari@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 941 63 956

Pressekontakt

Maria Elisabeth Selbekk
Tlf: 22 34 09 00 / 920 45 367
E-post: marias@menneskeverd.no

For pressebilder, gå hit

Kontakt for undervisning

Karianne Schandy Dinessen
Tlf: 941 57 681 / 909 13 984
E-post: karianne@menneskeverd.no

Kontaktinfo

Tlf.: 22 34 09 00

E-post: post@menneskeverd.no

Kontonummer for gaver: 3000 15 51228
Kontonummer for kontingent: 3000 23 78015
Org. nr.: 971 276 959

Post- og besøksadresse

Storgt. 10B
0155 Oslo
(Inngang Skippergata)

Faktura-adresse

kunde0810@krbilag.no
Menneskeverd
Storgt 10B
0155 Oslo

Kontaktskjema

5 Delinger