Kontakt

Liv Kjersti Skjeggestad Thoresen (sykemeldt)
Generalsekretær
E-post: liv@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 41 33 39 35


maria_aanjeMaria Victoria Kjølstad Aanje
Informasjonsansvarlig (svangerskapspermisjon fra 1. juli)
E-post: maria@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 11 / 41 16 39 19


Daniel Joachim Kleiven
Informasjonsansvarlig (tiltrer 1. juli)
E-post: joachim@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 11 / 998 60 342


Susanne W.Å SHSusanne Ward Ådlandsvik
Informasjonskonsulent
E-post: susanne@menneskeverd.no
Telefon: 482 38 150
(onsdag og torsdag)


Ingjerd Våge
Kommunikasjonsrådgiver
E-post: ingjerd@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 11 / 95 97 69 18


Kari Eklund Solberg
Undervisningsansvarlig (svangerskapspermisjon)
E-post: kari@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 988 77 792


Anette_2_sv_hv
Anette Stubseid Sørensen
Undervisningsansvarlig
E-post: anette@menneskeverd.no
Telefon 22 34 09 04 / 93 61 79 23


Bjarne_Fevan_kontaktBjarne Fevang
Administrasjonsleder
E-post: bjarne@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 03 / 98 09 90 03



Møyfrid Balsnes
Markedskonsulent
E-post: moyfrid@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 03 / 98 82 85 99


Elisabeth Qvale Hovland
Ungdomskonsulent
E-post: elisabeth@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 04 / 917 82 808


Johanne Bruun Edvardsen
Ungdomskonsulent
E-post: johanne@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 04 / 959 76 918


Anne Kari Sorknes
Administrasjonssekretær
E-post: annekari@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 12

Pressekontakt

Maria Victoria K. Aanje
Tlf: 22 34 09 11 / 411 63 919
E-post: maria@menneskeverd.no

For pressebilder, gå hit

Kontakt for undervisning

Anette Stubseid Sørensen
Tlf: 22 34 09 04
E-post: anette@menneskeverd.no

Kontaktinfo

Tlf.: 22 34 09 00 (Telefonen er midlertidig ute av drift. Vennligst kontakt oss på mobilnummer eller i skjema nedenfor. Vi beklager ulempen det medfører.)

E-post: post@menneskeverd.no

Kontonummer for gaver: 3000 15 51228
Kontonummer for kontingent: 3000 23 78015
Org. nr.: 971 276 959

Besøksadresse

Storgt. 10B
0155 Oslo
(Inngang Skippergata)

Faktura-adresse

Menneskeverd
Storgt 10B
0155 Oslo

Kontaktskjema