Kontakt

Morten Dahle Stærk
Generalsekretær
E-post: morten@menneskeverd.no
Telefon: 957 90 957


Informasjon


Maria Elisabeth Selbekk
Informasjonsansvarlig
E-post: marias@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 920 45 367


Maria Victoria Kjølstad Aanje
Kommunikasjonsrådgiver
E-post: maria@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 411 63 919 (mandag, tirsdag og torsdag)


Susanne W.Å SHSusanne Ward Ådlandsvik
Informasjonskonsulent
E-post: susanne@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 482 38 150
(onsdag og torsdag)


Undervisning


Karianne Schandy DinessenKarianne Schandy Dinessen
Undervisningsansvarlig
I permisjon fra februar 2019.


Sara Marie Grimstad
Undervisningskonsulent
I permisjon fra 1. august 2019.

 


Kristin Rudstaden
Vikarierende undervisningsansvarlig
E-post: kristin@menneskeverd.no
Telefon: 930 58 996


Ingrid Vatnar Olsen
Vikarierende undervisningskonsulent
E-post: ingrid@menneskeverd.no
Telefon: 913 70 504


Administrasjon og marked


Bjarne_Fevan_kontaktBjarne Fevang
Administrasjonsleder
E-post: bjarne@menneskeverd.no
Telefon: 941 62 481 / 980 99 003


Møyfrid Eriksen
Markedskonsulent
E-post: moyfrid@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 988 28 599


Anne Kari Sorknes
Administrasjonssekretær
E-post: annekari@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 941 63 956

Pressekontakt

Maria Elisabeth Selbekk
Tlf: 22 34 09 00 / 920 45 367
E-post: marias@menneskeverd.no

For pressebilder, gå hit

Kontakt for undervisning

Kristin Rudstaden
Tlf: 930 58 996 / 472 44 937
E-post: kristin@menneskeverd.no

Kontaktinfo

Tlf.: 22 34 09 00

E-post: post@menneskeverd.no

Kontonummer for gaver: 3000 15 51228
Kontonummer for kontingent: 3000 23 78015
Org. nr.: 971 276 959

Post- og besøksadresse

Storgt. 10B
0155 Oslo
(Inngang Skippergata)

Faktura-adresse

kunde0810@krbilag.no
Menneskeverd
Storgt 10B
0155 Oslo

Kontaktskjema