Kontakt - Menneskeverd

Kontakt

Morten Dahle Stærk
Generalsekretær
E-post: morten@menneskeverd.no
I permisjon fram til juni 2020.


Informasjon


Kristin Rudstaden
Fungerende informasjonsansvarlig
E-post: kristin@menneskeverd.no
Telefon: 930 58 996


Maria Victoria Kjølstad Aanje
Kommunikasjonsrådgiver
I permisjon fram til oktober 2020.


Susanne W.Å SHSusanne Ward Ådlandsvik
Informasjonskonsulent
E-post: susanne@menneskeverd.no
Telefon: 482 38 150
(tirsdag og torsdag)

 

Ingrid Vatnar Eikje
Prosjektleder
E-post: ingrid@menneskeverd.no
Telefon: 913 70 504


Undervisning


Sara Marie Grimstad
Undervisningsansvarlig
E-post: sara@menneskeverd.no
Telefon: 472 44 937

 

 

Fredrik Høst Hansen
Undervisningskonsulent
E-post: fredrik@menneskeverd.no
Telefon: 952 19 897


Administrasjon og marked


Bjarne_Fevan_kontaktBjarne Fevang
Administrasjonsleder
E-post: bjarne@menneskeverd.no
Telefon: 941 62 481 / 980 99 003

 


Anne Kari Sorknes
Administrasjonssekretær
E-post: annekari@menneskeverd.no
Telefon: 22 34 09 00 / 941 63 956

Pressekontakt

Kristin Rudstaden
Tlf: 22 34 09 00 / 930 58 996
E-post: kristin@menneskeverd.no

For pressebilder, gå hit

Kontakt for undervisning

Sara Marie Grimstad
Tlf: 472 44 937
E-post: sara@menneskeverd.no

Kontaktinfo

Tlf.: 22 34 09 00

E-post: post@menneskeverd.no

Kontonummer for gaver: 3000 15 51228
Kontonummer for kontingent: 3000 23 78015
Org. nr.: 971 276 959

Post- og besøksadresse

Storgt. 10B
0155 Oslo
(Inngang Skippergata)

Faktura-adresse

kunde0810@krbilag.no
Menneskeverd
Storgt 10B
0155 Oslo

Kontaktskjema